0532 347 6565

Hakkımızda

REEMA FİT spor, fitness ve masaj ekipmanları tedarikçisi olarak sektörde faaliyet göstermek üzere EAR Grup adı altında İTS DIŞ TİCARET, ENİYİSİBİZDE.COM, ARFERRİ, EMG TEKNOLOJİ ortaklığında MART 2012 ’de kurulmuştur.

EAR GRUP teknoloji, inovasyon ve birçok yenilikçi ürün konusundaki bilgi birikimini, tecrübesini ve gücünü REEMA Fit markası ile perçinlemek üzere yola çıkmıştır.

Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, EAR GRUP yatırımı olarak REEMA Fit markasını milyonlarca müşteriyle buluşturmayı hedeflemektedir.

REEMA Fit,  spor, fitness, sağlık ve masaj ekipmanları ile evlerden işyerlerine, fabrikalardan mağazalara, okullardan hastanelere, yatlardan teknelere, güzellik merkezlerinden kuaförlere, otellerden bankalara kısacası günlük yaşam alanlarının her noktasında sizlere kaliteli zinde ve sağlıklı bir yaşam sunar.

Siz de REEMA Fit ile bedeninizi ödüllendirebilirsiniz.

Sağlıklı Yaşam için İlk Adım REEMA FiT..

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve dünyada spor, fitness ve sağlık ekipmanları kullanımı alanında sektörün lideri olmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Sektörde hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler sunarak ülkemizde ve dünyada insanların sağlıklı yaşama ilk adımı atmasında ve yaşamlarını sağlıklı olarak sürdürebilmeleri konusunda öncülük etmeyi amaçlıyoruz.

STRATEJİMİZ

Stratejik ortaklıklarla güçlü bir marka olarak müşterilere güven ve kolaylık, mağazalara ise destek ve özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.